Partneři

Phoenix a.s. Praha
s obchodními centry v Praze, Brně, Ostravě, Velkém Meziříčí, Plzni a Ševětíně
je největším odběratelem výrobků BabyCalm pro širokou síť lékáren.

 

 

 

 

 

Pharmos a.s. Ostrava
Smyslem založení akciové společnosti Česká lékárnická, a.s., PHARMOS, a.s. a dalších dceřiných společností bylo vytvoření lékárnického velkoobchodu, který by zajišťoval jeho zakladatelům, svobodně podnikajícím lékárníkům, dlouhodobě stabilní podnikatelské prostředí. Takto vzniklý velkoobchodní řetězec nyní poskytuje své služby v oblasti distribuce léčiv většině lékáren po celém území naší republiky. Ve spolupráci s dalšími firmami a oborovými organizacemi se tak stal nepostradatelným prvkem jak v obchodním, tak společenském životě našich lékárníků.
Prostřednictvím distribučních společností České lékárenské je distribuována zhruba čtvrtina léčiv, parafarmaceutik a zdravotnického materiálu v České republice.
Pharmos a.s. zásobuje české lékárny ze svých distribučních středisek v Brandýsku, Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Ostravě, Plzni a Prostějově.

 

 

Alliance Healthcare s.r.o.
Alliance Healthcare s. r. o. je součástí stejnojmenné velkoobchodní divize nejvýznamnějšího evropského poskytovatele služeb ve zdravotnictví – Alliance Boots. Klíčovými aktivitami jsou distribuce léčivých přípravků do nezávislých lékáren a nemocnic a poskytování služeb výrobcům léčiv.
S ročními tržbami přesahujícími 10 miliard korun patří AH mezi 100 největších firem, které podnikají v České republice.
Podílí se na distribuci více než 20% z celkového množství vydaných léčiv v České republice.
Distribuční síť AH zahrnuje 6 distribučních center. Díky této distribuční síti je AH schopna rychle dodat široký sortiment léčivých přípravků více než 600 výrobců do jakékoli lékárny či nemocnice v České republice.

 

 

 

 

 

LÉKARNA.CZ
Lékárna.cz vznikla v roce 1999 původně jako informační portál o lécích, od roku 2003 je internetovým obchodem. V té době byla první lékárnou na českém internetu a v současnosti je lídrem trhu v oblasti prodeje lékárenského sortimentu na českém i slovenském internetu.